Psycholog Radzymin

Witamy w naszej poradni psychologicznej

psycholog wołomin

Sprawdź jak możemy Ci pomóc

Opinie

psycholog opinie
psycholog wołomin opinie
opinie znany lekarz

Psycholog Radzymin - w czym pomagamy?

Doświadczony psycholog dla mieszkańców Radzymina

Potrzebujesz wsparcia? Nie radzisz sobie ze stresem? Przytłaczają Cię problemy życia codziennego? Psycholog dla mieszkańców Radzymina, którego znajdziesz w naszej poradni psychologicznej Spokój w głowie, pomoże w pokonaniu różnorodnych problemów zarówno Tobie, jak i Twojemu dziecku w każdym wieku. Jeśli chcesz poznać metody, dzięki którym pokonasz lęki, słabości, a jednocześnie odzyskasz radość życia, gabinet psychologiczny, który prowadzi psycholog Monika Chrapińska-Krupa, to miejsce, w którym znajdziesz pomocną dłoń.

psycholog Radzymin

Poradnia psychologiczna dla dzieci i dorosłych z Radzymina

Jako doświadczony psycholog, psychoterapeuta, wraz z zespołem specjalistów pomagam:

 • dorosłym,
 • dzieciom w każdym wieku oraz ich rodzicom.

Jak wygląda pomoc psychologiczna świadczona przez naszych specjalistów? W razie problemów nasz gabinet psychologiczny dla mieszkańców Radzymina oferuje konsultację psychologiczną w zakresie różnorodnych problemów. Jeśli podczas konsultacji okaże się, że zaburzenie wymaga dłuższej pracy, psycholog z naszej poradni proponuje psychoterapię, która ma na celu poznanie przyczyn zaburzeń, zmianę sposobu myślenia i w konsekwencji pokonanie problemów. Celem zawsze jest poprawa komfortu życia. Psycholodzy z naszej poradni pracują na podstawie różnych nurtów terapii, dzięki czemu są w stanie dopasować metodę do konkretnego pacjenta i jego potrzeb.

Psycholog dziecięcy Radzymin - pomocna dłoń dla najmłodszych i ich rodziców

Nie tylko osoby dorosłe cierpią na zaburzenia związane z psychiką. Również u dzieci pojawiają się różnego rodzaju problemy, z którymi rodzice nie są w stanie poradzić sobie samodzielnie. Wówczas istotna będzie pomoc psychologiczna. Psycholog dziecięcy, opierając się na swojej wiedzy i doświadczeniu zdobywanemu we współpracy z setkami pacjentów, jest w stanie skutecznie szukać przyczyn problemów i je wyeliminować. Poradnia psychologiczna w pobliżu Radzymina to miejsce, w którym pomoc otrzymają wszystkie dzieci niezależnie od wieku. Każdy psycholog dziecięcy pracujący w naszym gabinecie pomaga w razie:

 • zaburzeń odżywiania,
 • zaburzeń lękowych,
 • nadmiernej złości,
 • trudności szkolnych i przedszkolnych (odmowa chodzenia do szkoły i przedszkola),
 • zaburzeń zachowania (problemy adaptacyjne, ADHD).

Nasza poradnia psychologiczna oferuje także pomoc psychologiczną dla młodzieży. Psycholog dla młodzieży, mający odpowiednie podejście do zbuntowanego nastolatka, pomaga w przypadku:

Kiedy warto skonsultować się z psychologiem?

Prywatna pomoc psychologiczna dla osób z Radzymina to wsparcie nie tylko w sytuacjach kryzysowych czy długotrwałych zaburzeń. Dlatego też poradnia psychologiczna Spokój w głowie dla mieszkańców Radzymina oferuje konsultacje psychologiczne:

 • dla dzieci:
  • których rodzice są w trakcie rozwodu lub po rozwodzie,
  • które zmagają się z problemami w szkole,
  • które mają trudności z nauką i przyswajaniem wiedzy,
 • dla dorosłych, którzy:
  • nie radzą sobie ze stresem,
  • doświadczają trudnej sytuacji życiowej - utraty bliskiej osoby, zwolnienia z pracy,
 • dla kobiet, które zmagają się z depresją poporodową.

Psychoterapia dla dzieci i dorosłych z Radzymina

Psycholog zalecił Ci wizytę u psychoterapeuty? Nie masz się czego obawiać! Psychoterapia dla osób z Radzymina to sposób na wzrost komfortu i jakości życia. Regularne spotkania ze specjalistą pozwalają uporać się z towarzyszącymi nam lękami, depresją, brakiem pewności siebie i poczucia własnej wartości, stresem czy traumatycznymi przeżyciami. Przeznaczona dla osób z Radzymina psychoterapia prowadzona jest w różnych nurtach, dopasowanych indywidualnie do problemu, z którym zmaga się dana osoba. Dobry psychoterapeuta pomoże zarówno dzieciom, młodzieży, jak i dorosłym. Psychoterapia pozwala zmienić sposób postrzegania innych ludzi, samego siebie i otaczającego nas świata oraz sytuacji, które nas spotykają na co dzień. Odwiedź nasz gabinet psychoterapii i pozwól sobie pomóc

 

Psycholog Monika Chrapińska-Krupa - zaufaj mojemu doświadczeniu!

Jako psycholog stale poszerzam swoje umiejętności, uczestnicząc w szkoleniach, warsztatach i kursach. Jestem certyfikowanym:

 • Praktykiem oraz Trenerem Treningu Zastępowania Agresji,
 •  psychoterapeutą poznawczo-behawioralnym.

Pracuję w nurcie terapii poznawczo-behawioralnej zarówno z dziećmi, jak i osobami dorosłymi. Zapraszam do kontaktu telefonicznego oraz umawiania wizyt w gabinecie poprzez kalendarz online.

Monika Chrapińska-Krupa

Sprawdź:

fobii społecznej

Fobia społeczna – objawy, leczenie

Fobia społeczna to jeden z rodzajów lęku, który pojawia się w konkretnych sytuacjach życiowych lub przy spotkaniu niektórych …

bulimia

Bulimia – jak pomóc osobie z bulimią?

Bulimia, a w pełnym oryginalnym brzmieniu z języka łacińskiego bulimia nervosa to choroba o podłożu psychicznym. Zaburzenie …

alkoholu

Alkoholizm, uzależnienie od alkoholu – jak pomóc alkoholikowi?

Uzależnienie od alkoholu jest jednym z najtrudniejszych tematów poruszanych podczas psychoterapii. Nałóg ten wpływa …