Psycholog Radzymin

Witamy w naszej poradni psychologicznej

psycholog wołomin

Sprawdź jak możemy Ci pomóc

Opinie

psycholog opinie
psycholog wołomin opinie
opinie znany lekarz

Psycholog Radzymin - w czym pomagamy?

Doświadczony psycholog dla mieszkańców Radzymina

Potrzebujesz wsparcia? Nie radzisz sobie ze stresem? Przytłaczają Cię problemy życia codziennego? Psycholog dla mieszkańców Radzymina, którego znajdziesz w naszej poradni psychologicznej Spokój w głowie, pomoże w pokonaniu różnorodnych problemów zarówno Tobie, jak i Twojemu dziecku w każdym wieku. Jeśli chcesz poznać metody, dzięki którym pokonasz lęki, słabości, a jednocześnie odzyskasz radość życia, gabinet psychologiczny, który prowadzi psycholog Monika Chrapińska-Krupa, to miejsce, w którym znajdziesz pomocną dłoń.

psycholog Radzymin

Poradnia psychologiczna dla dzieci i dorosłych z Radzymina

Jako doświadczony psycholog, psychoterapeuta, wraz z zespołem specjalistów pomagam:

 • dorosłym,
 • dzieciom w każdym wieku oraz ich rodzicom.

Jak wygląda pomoc psychologiczna świadczona przez naszych specjalistów? W razie problemów nasz gabinet psychologiczny dla mieszkańców Radzymina oferuje konsultację psychologiczną w zakresie różnorodnych problemów. Jeśli podczas konsultacji okaże się, że zaburzenie wymaga dłuższej pracy, psycholog z naszej poradni proponuje psychoterapię, która ma na celu poznanie przyczyn zaburzeń, zmianę sposobu myślenia i w konsekwencji pokonanie problemów. Celem zawsze jest poprawa komfortu życia. Psycholodzy z naszej poradni pracują na podstawie różnych nurtów terapii, dzięki czemu są w stanie dopasować metodę do konkretnego pacjenta i jego potrzeb.

Psycholog dziecięcy Radzymin - pomocna dłoń dla najmłodszych i ich rodziców

Nie tylko osoby dorosłe cierpią na zaburzenia związane z psychiką. Również u dzieci pojawiają się różnego rodzaju problemy, z którymi rodzice nie są w stanie poradzić sobie samodzielnie. Wówczas istotna będzie pomoc psychologiczna. Psycholog dziecięcy, opierając się na swojej wiedzy i doświadczeniu zdobywanemu we współpracy z setkami pacjentów, jest w stanie skutecznie szukać przyczyn problemów i je wyeliminować. Poradnia psychologiczna w pobliżu Radzymina to miejsce, w którym pomoc otrzymają wszystkie dzieci niezależnie od wieku. Każdy psycholog dziecięcy pracujący w naszym gabinecie pomaga w razie:

Nasza poradnia psychologiczna oferuje także pomoc psychologiczną dla młodzieży. Psycholog dla młodzieży, mający odpowiednie podejście do zbuntowanego nastolatka, pomaga w przypadku:

Kiedy warto skonsultować się z psychologiem?

Prywatna pomoc psychologiczna dla osób z Radzymina to wsparcie nie tylko w sytuacjach kryzysowych czy długotrwałych zaburzeń. Dlatego też poradnia psychologiczna Spokój w głowie dla mieszkańców Radzymina oferuje konsultacje psychologiczne:

 • dla dzieci:
  • których rodzice są w trakcie rozwodu lub po rozwodzie,
  • które zmagają się z problemami w szkole,
  • które mają trudności z nauką i przyswajaniem wiedzy,
 • dla dorosłych, którzy:
  • nie radzą sobie ze stresem,
  • doświadczają trudnej sytuacji życiowej - utraty bliskiej osoby, zwolnienia z pracy,
 • dla kobiet, które zmagają się z depresją poporodową.

Psychoterapia dla dzieci i dorosłych z Radzymina

Psycholog zalecił Ci wizytę u psychoterapeuty? Nie masz się czego obawiać! Psychoterapia dla osób z Radzymina to sposób na wzrost komfortu i jakości życia. Regularne spotkania ze specjalistą pozwalają uporać się z towarzyszącymi nam lękami, depresją, brakiem pewności siebie i poczucia własnej wartości, stresem czy traumatycznymi przeżyciami. Przeznaczona dla osób z Radzymina psychoterapia prowadzona jest w różnych nurtach, dopasowanych indywidualnie do problemu, z którym zmaga się dana osoba. Dobry psychoterapeuta pomoże zarówno dzieciom, młodzieży, jak i dorosłym. Psychoterapia pozwala zmienić sposób postrzegania innych ludzi, samego siebie i otaczającego nas świata oraz sytuacji, które nas spotykają na co dzień. Odwiedź nasz gabinet psychoterapii i pozwól sobie pomóc.

Psychoterapia Radzymin

Czujesz, że Twoje życie wymyka się spod kontroli? Jesteś wyobcowany, smutny, czujesz się źle (fizycznie i psychicznie), tracisz zainteresowanie sprawami innych, a dotychczasowe pasje usuwasz w cień? Chcesz odzyskać utraconą radość, odczuwać satysfakcję i spokój, ale stale dręczą Cię obawy, złe myśli i toksyczne wspomnienia? Jest bardzo wiele powodów, aby rozpocząć psychoterapię w pobliżu Radzymina, która pomoże Ci uporządkować wiele spraw i znaleźć ujście dla trudnych, negatywnych emocji. Specjalista pokaże Ci, jak sobie z nimi radzić, ale wcześniej skoncentruje całą swoją uwagę i wysiłki, aby:

 • poznać cię lepiej,
 • dowiedzieć się jak najwięcej o twojej przyszłości, co jest często kluczowe w zlokalizowania momentu przełomowego i naprawienia go,
 • pomóc ci w odzyskaniu komfortu i spokoju życia, które wiedziesz obecnie.

Psychoterapia niedaleko Radzymina jest odpowiednia dla wszystkich – bez względu na wiek, płeć, problemy z jakimi borykają się pacjenci. W Spokój w Głowie odnajdują oni harmonię, otrzymują niezbędne wsparcie i doświadczają ogromu zrozumienia, empatii, a to wszystko w dyskretnej atmosferze.

Psycholog Monika Chrapińska-Krupa - zaufaj mojemu doświadczeniu!

Jako psycholog stale poszerzam swoje umiejętności, uczestnicząc w szkoleniach, warsztatach i kursach. Jestem certyfikowanym:

 • Praktykiem oraz Trenerem Treningu Zastępowania Agresji,
 •  psychoterapeutą poznawczo-behawioralnym.

Pracuję w nurcie terapii poznawczo-behawioralnej zarówno z dziećmi, jak i osobami dorosłymi. Zapraszam do kontaktu telefonicznego oraz umawiania wizyt w gabinecie poprzez kalendarz online.

Monika Chrapińska-Krupa

Sprawdź:

zespół FAS

Zespół FAS – co to jest? Objawy, leczenie

Spożywanie alkoholu w czasie ciąży ma różnorodny wpływ na rozwój dziecka – pod względem biologicznym, psychologicznym …

przyjaźń damsko-męska

Przyjaźń damsko-męska

Przyjaźń między mężczyznami i kobietami wciąż jest dla wielu osób nie do pomyślenia. To i tak przerodzi się w obustronną …

baby blues

Baby blues – co to? Jak sobie radzić?

Właśnie urodziłaś swoje piękne, wyczekiwane, zdrowe dziecko. Powinnaś się cieszyć, bo przecież szczęśliwa jest …