Psycholog Warszawa

Witamy w naszej poradni psychologicznej

psycholog wołomin

Sprawdź jak możemy Ci pomóc

Opinie

psycholog opinie
psycholog wołomin opinie
opinie znany lekarz

Psycholog Warszawa - w czym pomagamy?

Doświadczony psycholog dla mieszkańców Warszawy

Nie radzisz sobie z problemami i stresem dnia codziennego? Nie wiesz, jak pomóc swojemu dziecku? Na Twoje pytania odpowie doświadczony psycholog i psychoterapeuta niedaleko Warszawy. Poradnia psychologiczna Spokój w głowie dla mieszkańców Warszawy to zespół specjalistów - psychologów i psychoterapeutów, którzy służą radą i pomocą w różnych życiowych sytuacjach. Świadczona przez nas pomoc psychologiczna to skuteczna diagnoza, dzięki której dowiesz się, jak wesprzeć siebie lub swoje dziecko, lub podejmiesz psychoterapię. Zapraszam do kontaktu!

psycholog Radzymin

Porozmawiaj o problemach z psychologiem

Psycholog, psychoterapeuta nie ocenia i nie feruje wyroków - w sympatycznej, pełnej ciepła atmosferze stara się zdiagnozować problem. Specjalistyczna wiedza sprawia, że stanowi dużo skuteczniejsze wsparcie niż osoby bliskiej, które często bagatelizują problem lub nie wiedzą, w jaki sposób mogą wesprzeć osobę borykającą się z trudnościami. Gwarantujemy dyskrecję oraz indywidualne podejście. Nasza poradnia psychologiczna dla osób z Warszawy zatrudnia nie tylko psychologów, ale i psychoterapeutów specjalizujących się różnych nurtach psychoterapii, dzięki czemu każdy znajdzie wsparcie dopasowane do problemu, z którym się zmaga, oraz do potrzeb.

Psycholog i psychoterapeuta dla dzieci i młodzieży z Warszawy

Gabinet psychoterapii i pomocy psychologicznej jest otwarty zarówno na kłopoty mentalne dorosłych - kobiet i mężczyzn, jak i dzieci oraz nastolatków z Warszawy. W trakcie spotkania psycholog może:

 • zdiagnozować problem,
 • pomóc osobom w kryzysie emocjonalnym i życiowym,
 • wesprzeć rodziców w trudnościach wychowawczych,
 • zalecić psychoterapię lub wizytę u psychiatry.

Psycholog dla młodzieży podejmuje się szczególnie trudnego, wymagającego zadania, jakim jest pomoc osobom w trudnym wieku dojrzewania. Pomoc psychologiczna, którą znajdziesz w naszym gabinecie jest ukierunkowana na potrzeby młodszych pacjentów i precyzyjnie odpowiada problemom zgłaszanym przez nich lub ich rodziców. Bardzo często psycholog dla młodzieży z Warszawy to mentalne wsparcie dla opiekunów, którzy mogą czuć się sfrustrowani, zmęczeni, zagubieni, rozczarowani swoimi niepowodzeniami. Ze względu na to, że problemy dziecka bardzo często wiążą się z problemami rodziny, są efektami traumy, obciążeń genetycznych lub atmosfery panującej w domu, proponujemy nie tylko psychoterapię indywidualną, ale też grupową. Biorą w niej udział członkowie rodziny.

Psycholog Warszawa - kiedy się zgłosić?

Pacjentom z Warszawy proponujemy zarówno prywatne konsultacje psychologiczne w naszym gabinecie, jak i psychoterapię. Kiedy warto podjąć decyzję o skorzystaniu z pomocy psychologa? Gdy zmagamy się z:

 • brakiem pewności siebie,
 • utratą pracy,
 • nadmiernym stresem,
 • zaburzeniami lękowymi (fobie, nadmierne zamartwianie się, lęki)
 • kryzysem życiowym (śmierć bliskiej osoby, depresja poporodowa, ciężka choroba),
 • zaburzeniami odżywiania (anoreksja, bigoreksja, ortoreksja, bulimia).

Powyższe dolegliwości wbrew pozorom nie dotyczą tylko dorosłych ludzi. Naszymi pacjentami coraz częściej są także młode osoby. Wszystkie niepokojące zmiany w zachowaniu dziecka lub nastolatka warto skonsultować z dobrym psychologiem z Warszawy. Dotyczy to zarówno zaburzeń wrodzonych, jak i nabytych, które pojawiły się np. w szkole, w domu, w środowisku rówieśniczym.

Psycholog czy psychoterapeuta - z czyjej pomocy skorzystać?

Nie wiesz, czy skutecznej pomocy udzieli czy psycholog, czy psychoterapeuta? Do prowadzenia psychoterapii konieczne jest, by oprócz ukończenia studiów (np. psychologicznych lub pedagogicznych) odbyć także specjalną szkołę psychoterapii w konkretnym nurcie. Gabinet psychoterapeutyczny Spokój w głowie to zarówno psycholodzy, jak i psychoterapeuci, którzy pomagają w różnego rodzaju problemach i zaburzeniach. Przeznaczona dla pacjentów z Warszawy psychoterapia to skuteczny sposób leczenia m.in. depresji i zaburzeń lękowych oraz somatycznych u dzieci, młodzieży i dorosłych. Psychoterapia indywidualna, na którą może Cię skierować psycholog, pozwala na zmianę sposobu myślenia i oceny sytuacji, samego siebie oraz otaczających nas osób. Dobry psychoterapeuta pomaga wypracować sposoby radzenia sobie z problemami, stresem i trudnymi wydarzeniami. Warto jednak pamiętać, że ani psycholog, ani psychoterapeuta nie przepisują leków oraz nie wystawiają zwolnień lekarskich - w tym celu musisz zgłosić się do psychiatry. Psychoterapia przebiega zgodnie z zasadami konkretnych nurtów, wśród których wyróżniamy m.in. poznawczo-behawioralny - polega na zmianie sposobu myślenia, który ma być podstawą do zmian w zachowaniu.

Psycholog dziecięcy Warszawa

Jako psycholog dziecięcy i psychoterapeuta zapraszam rodziców, dzieci i nastolatków z Warszawy, którzy szukają profesjonalnego wsparcia. Pomagam zarówno opiekunom, podpowiadając, jak postępować z dzieckiem, ale także nastolatkom, którzy:

 • przechodzą okres buntu,
 • mają problemy z nadmierną agresją,
 • nie potrafią nawiązywać trwałych relacji z rówieśnikami,
 • są nękani i wyśmiewani,
 • zmieniają szkołę, miejsce zamieszkania,
 • nie radzą sobie z rozstaniem lub pierwszą miłością,
 • mają problemy z koncentracją i nauką.

Szybka reakcja to klucz do postawienia trafnej diagnozy będącej wstępem do dalszego leczenia. Nie warto zwlekać z podjęciem decyzji i umówieniem wizyty u psychologa dla młodzieży w Warszawie! Szukając pomocy psychologicznej dla młodego człowieka, wykazujesz się najwyższą troską, empatią, zrozumieniem i miłością. Wspólnie możemy pomóc mu w rozwiązaniu problemów, z którymi się boryka. Najczęściej należą do nich poczucie osamotnienia, bezsensu życia, wyalienowanie, paraliżujące lęki i fobie, brak pewności siebie. Może się też okazać, że niepokojące objawy nie są kwestią niedojrzałości emocjonalnej czy zaburzeń na tym tle, lecz świadczą o chorobie. Rozbudowana diagnostyka to podstawa.

Dobry psycholog Warszawa

Żyjesz w pędzie i stresie, uczestniczysz w wymagających projektach w pracy lub na uczelni, przeżyłeś traumatyczne wydarzenie, jakim jest rozwód, śmierć bliskiej osoby, utrata pracy. Cierpisz na zdiagnozowane zaburzenia, które odziedziczyłeś po swoich przodkach – to wszystko sprawia, że jakość Twojego życia drastycznie spada. Pomoc psychologiczna niedaleko Warszawy ukierunkowana jest na niesienie profesjonalnego wsparcia. Po zakończonej psychoterapii nie tylko Ty, ale też Twoja rodzina i przyjaciele odczują ulgę. Wyposażony w narzędzia do radzenia sobie ze stresem, zaznajomiony z technikami relaksacyjnymi, oswojony z myślami o trudnych wydarzeniach z przeszłości będziesz silniejszy, odzyskasz pewność siebie oraz radość i entuzjazm.

Dobry psycholog z Warszawy zaprasza na konsultacje, które są wstępem do postawienia diagnozy oraz rozpoczęcia terapii. Wierzymy, że jakość świadczonych przez nas usług będzie odpowiadała Twoim oczekiwaniom – na swoim koncie mamy wiele udanych psychoterapii. Zarówno psycholog dla młodzieży, jak i specjalista zajmujący się problemami dorosłych są gotowi, aby nieść Ci profesjonalną pomoc. Skorzystaj z niej, kiedy tylko poczujesz taką potrzebę – nie zwlekaj z decyzją o umówieniu wizyty w poradni psychologicznej Spokój w głowie niedaleko Warszawy.

Zapraszam do umawiania wizyt poprzez kalendarz online dostępny na stronie internetowej, a także do kontaktu telefonicznego. W naszej poradni przekonasz się, że skorzystanie z pomocy psychologa to nie wstyd, ale pierwszy krok na drodze do lepszego i bardziej wartościowego życia.

zespół FAS

Zespół FAS – co to jest? Objawy, leczenie

Spożywanie alkoholu w czasie ciąży ma różnorodny wpływ na rozwój dziecka – pod względem biologicznym, psychologicznym …

przyjaźń damsko-męska

Przyjaźń damsko-męska

Przyjaźń między mężczyznami i kobietami wciąż jest dla wielu osób nie do pomyślenia. To i tak przerodzi się w obustronną …

baby blues

Baby blues – co to? Jak sobie radzić?

Właśnie urodziłaś swoje piękne, wyczekiwane, zdrowe dziecko. Powinnaś się cieszyć, bo przecież szczęśliwa jest …