Nie radzisz sobie z problemami i stresem dnia codziennego? Nie wiesz, jak pomóc swojemu dziecku? Na Twoje pytania odpowie doświadczony psycholog i psychoterapeuta. Poradnia psychologiczna Spokój w głowie dla mieszkańców Warszawy to zespół specjalistów - psychologów i psychoterapeutów, którzy służą radą i pomocą w różnych życiowych sytuacjach. Świadczona przez nas pomoc psychologiczna to skuteczna diagnoza, dzięki której dowiesz się, jak wesprzeć siebie lub swoje dziecko, lub podejmiesz psychoterapię. Zapraszam do kontaktu!

psycholog Radzymin

Porozmawiaj o problemach z psychologiem

Psycholog psychoterapeuta nie ocenia i nie feruje wyroków - w sympatycznej, pełnej ciepła atmosferze stara się zdiagnozować problem. Specjalistyczna wiedza sprawia, że stanowi dużo skuteczniejsze wsparcie niż osoby bliskie, które często bagatelizują problem lub nie wiedzą, w jaki sposób mogą wesprzeć osobę borykającą się z trudnościami. Gwarantujemy dyskrecję oraz indywidualne podejście. Nasza poradnia psychologiczna dla osób z Warszawy zatrudnia nie tylko psychologów, ale i psychoterapeutów specjalizujących się różnych nurtach psychoterapii, dzięki czemu każdy znajdzie wsparcie dopasowane do problemu, z którym się zmaga, oraz do potrzeb.

Psycholog i psychoterapeuta dla dzieci i młodzieży z Warszawy

Gabinet psychoterapii i pomocy psychologicznej jest otwarty zarówno na kłopoty mentalne dorosłych - kobiet i mężczyzn, jak i dzieci oraz nastolatków z Warszawy. W trakcie spotkania psycholog może:

 • zdiagnozować problem,
 • pomóc osobom w kryzysie emocjonalnym i życiowym,
 • wesprzeć rodziców w trudnościach wychowawczych,
 • zalecić psychoterapię lub wizytę u psychiatry.

Kiedy zgłosić się do psychologa?

Pacjentom z Warszawy proponujemy zarówno prywatne konsultacje psychologiczne w naszym gabinecie, jak i psychoterapię. Kiedy warto podjąć decyzję o skorzystaniu z pomocy psychologa? Gdy zmagamy się z:

 • brakiem pewności siebie,
 • utratą pracy,
 • nadmiernym stresem,
 • zaburzeniami lękowymi (fobie, nadmierne zamartwianie się, lęki)
 • kryzysem życiowym (śmierć bliskiej osoby, depresja poporodowa, ciężka choroba),
 • zaburzeniami odżywiania (anoreksja, bigoreksja, ortoreksja, bulimia).

Psycholog czy psychoterapeuta - z czyjej pomocy skorzystać?

Nie wiesz, czy skutecznej pomocy udzieli czy psycholog, czy psychoterapeuta? Do prowadzenia psychoterapii konieczne jest, by oprócz ukończenia studiów (np. psychologicznych lub pedagogicznych) odbyć także specjalną szkołę psychoterapii w konkretnym nurcie. Gabinet psychoterapeutyczny Spokój w głowie to zarówno psycholodzy, jak i psychoterapeuci, którzy pomagają w różnego rodzaju problemach i zaburzeniach. Przeznaczona dla pacjentów z Warszawy psychoterapia to skuteczny sposób leczenia m.in. depresji i zaburzeń lękowych oraz somatycznych u dzieci, młodzieży i dorosłych. Psychoterapia indywidualna, na którą może Cię skierować psycholog, pozwala na zmianę sposobu myślenia i oceny sytuacji, samego siebie oraz otaczających nas osób. Dobry psychoterapeuta pomaga wypracować sposoby radzenia sobie z problemami, stresem i trudnymi wydarzeniami. Warto jednak pamiętać, że ani psycholog, ani psychoterapeuta nie przepisują leków oraz nie wystawiają zwolnień lekarskich - w tym celu musisz zgłosić się do psychiatry. Psychoterapia przebiega zgodnie z zasadami konkretnych nurtów, wśród których wyróżniamy m.in. poznawczo-behawioralny - polega na zmianie sposobu myślenia, który ma być podstawą do zmian w zachowaniu.

Psycholog młodzieżowy dla osób z Warszawy

Jako psycholog dziecięcy i psychoterapeuta zapraszam rodziców, dzieci i nastolatków z Warszawy, którzy szukają profesjonalnego wsparcia. Pomagam zarówno opiekunom, podpowiadając, jak postępować z dzieckiem, ale także nastolatkom, którzy:

 • przechodzą okres buntu,
 • mają problemy z nadmierną agresją,
 • nie potrafią nawiązywać trwałych relacji z rówieśnikami,
 • są nękani i wyśmiewani,
 • zmieniają szkołę, miejsce zamieszkania,
 • nie radzą sobie z rozstaniem lub pierwszą miłością,
 • mają problemy z koncentracją i nauką.

Zapraszam do umawiania wizyt poprzez kalendarz online dostępny na stronie internetowej, a także do kontaktu telefonicznego. W naszej poradni przekonasz się, że skorzystanie z pomocy psychologa to nie wstyd, ale pierwszy krok na drodze do lepszego i bardziej wartościowego życia.

jak rozwijać zainteresowania dziecka

Jak rozwijać zainteresowania dziecka?

Wielu rodziców zastanawia się, jak rozwijać zainteresowania dziecka. Jest to bardzo istotny aspekt, który ma duży wpływ …

jak odkleic dziecko od ekranu

Jak “odkleić” dziecko od ekranu?

Wraz z upowszechnieniem elektroniki i łatwiejszym dostępem do tabletów, telefonów, laptopów i telewizorów, coraz więcej …

złe oceny w szkole

Złe oceny w szkole

O tym, żeby dziecko dobrze się uczyło marzy wielu rodziców. Kiedy Twoja pociecha czerpie przyjemność z edukacji, a …