Psycholog Zielonka

Poradnia psychologiczna Spokój w głowie dla osób z Zielonki to gwarancja skutecznej pomocy w trudnych sytuacjach. Gabinet psychologiczny, prowadzony przez Monikę Chrapińską-Krupa, oferuje zarówno konsultacje psychologiczne, jak i psychoterapię dla dorosłych i dzieci. Skuteczna pomoc psychologiczna, którą świadczy doświadczony psycholog z indywidualnym podejściem do pacjenta, to szansa na lepsze i bardziej świadome życie, przekonaj się o tym sam!

psycholog Zielonka

Pomoc psychologiczna dla osób z Zielonki

Współczesne tempo życia nie sprzyja równowadze psychicznej, dlatego też wiele osób zmaga się z różnorodnymi problemami. Już u dzieci mogą pojawić się zaburzenia związane z funkcjonowaniem w grupie rówieśników. Jeśli zatem nie potrafisz sobie poradzić ze stresem, cierpisz na nadmierne lęki i fobie, psycholog psychoterapeuta z pewnością pomoże Ci poznać przyczynę zaburzeń. Rozpoznanie źródła problemu to pierwszy krok na drodze do sukcesu. Poradnia psychologiczna Spokój w głowie oraz zatrudnieni w niej psycholodzy z pewnością Ci w tym pomogą. Pracujemy w różnych nurtach, dostosowujemy metody terapii do konkretnych oczekiwań i potrzeb. Każdy psycholog zapewnia odpowiednie podejście do dzieci i młodzieży, jest empatyczny, nie ocenia, ale zadaje liczne pytania i udziela skutecznych porad.

Psycholog dziecięcy - zaufaj pomocy eksperta!

Jako prywatny psycholog młodzieżowy pracuję również z najmłodszymi pacjentami z Zielonki. Wspomagam rodziców w pracy nad takimi problemami, jak:

  • zaburzenia lękowe,
  • zaburzenia odżywiania,
  • odmowa chodzenia do przedszkola lub szkoły,
  • nadmierna agresja.

W moim gabinecie psychoterapii i pomocy psychologicznej oferujemy także konsultacje, w trakcie których można porozmawiać ze mną o nurtującym problemie i wspólnie zdecydować o rozpoczęciu terapii. Konsultacje psychologiczne mogą dotyczyć:

  • reakcji dziecka na rozwód rodziców,
  • zazdrości o rodzeństwo,
  • zamartwiania się,
  • niestosowania się do norm i zasad w domu oraz w szkole.

Poradnia psychologiczna Spokój w głowie oferuje także pomoc psychologiczną dla młodzieży z Zielonki zmagającej się z zaburzeniami depresyjnymi, nadmierną agresją, atakami paniki.

Odmień swoje życie z psychologiem!

Cierpisz na depresję? Szukasz pomocy w walce z zaburzeniami osobowości? Chcesz pozbyć się zaburzeń lękowych i trudności w relacjach? Jako psycholog dla osób dorosłych z Zielonki wraz z zespołem specjalistów zapewniam pomoc psychologiczną w każdej sytuacji. Współpracuję także z pacjentami cierpiącymi na zaburzenia odżywiania (ortoreksja, anoreksja, bigoreksja, bulimia). Nie zostawię żadnego pacjenta z problemem, dbam o odpowiednią atmosferę w trakcie spotkać i tego samego wymagam od pracujących w moim gabinecie psychologów. Wykazuję się empatią, zrozumieniem, nie oceniam pacjentów i ich problemów. Próbuję wspólnie znaleźć źródło zaburzeń, rozpoznać i je, by poprawić komfort i jakość życia.

Zmagasz się z problemami? Skorzystaj z psychoterapii w Zielonce

Środowisko, w którym się wychowujemy, i osoby, z którymi przebywamy, znacząco wpływają na sposób postrzegania przez nas świata zewnętrznego oraz sytuacji, które nas spotykają. Znane nam mechanizmy często są niewłaściwe i mogą prowadzić do zaburzeń, takich jak lęki, brak umiejętności radzenia sobie ze stresem, nadmiernego przejmowania się opinią innych ludzi, braku pewności siebie. By zmienić schemat myślenia, potrzebna jest psychoterapia. Doświadczony, dobry psychoterapueta pomoże nam wypracować nowe sposoby reakcji oraz przekształcić niewłaściwe mechanizmy na te prawidłowe. Prowadzona w gabinecie  w Zielonce psychoterapia indywidualna przeznaczona jest zarówno dla dorosłych, jak i dzieci i młodzieży. Może odbywać się w różnorodnych nurtach - między innymi poznawczo-behawioralnym. Nasz gabinet psychoterapii jest otwarty na każdego - pomagamy osobom z depresją, nerwicą, lękami, wspomagając leczenie farmakologiczne u psychiatry.

Psycholog Monika Chrapińska-Krupa gwarancją życiowego zadowolenia!

Celem psychoterapii, którą oferuje mój gabinet psychologiczny dla pacjentów z Zielonki, jest wyeliminowanie problemów i zmiana sposobu myślenia. Moje wieloletnie doświadczenie doceniają zarówno pacjenci, jak i media - wielokrotnie wypowiadałam się jako ekspert w telewizji, dzieląc się wiedzą przede wszystkim z zakresu psychoterapii dzieci. Jako psycholog pracuję pod stałą superwizją, biorę udział w licznych szkoleniach, by poszerzać swoją wiedzę. Śledzę badania naukowe z zakresu psychologii, by następnie wykorzystywać wnioski w swojej pracy terapeutycznej.

Poradnia psychologiczna Spokój w głowie zapewnia możliwość rezerwacji wizyt online poprzez internetowy kalendarz. Daj sobie pomóc i odwiedź gabinet psychologiczny w Kobyłce!

Monika Chrapińska-Krupa

Sprawdź:

co zrobić gdy dziecko kłamie

Co robić, gdy dziecko kłamie?

Podczas wychowania, prędzej czy później rodzice napotykają przeróżne trudności. Wiele osób zastanawia się, co robić, …

dziecko pali papierosy

Dziecko pali papierosy

Dzieci tak samo jak dorośli są zagrożone nałogami. Uzależnienia, które ich dotykają wcale nie dotyczą wyłącznie …

konsekwencja w wychowaniu dziecka

Konsekwencja w wychowaniu. Poradnik dla rodziców

Jak często zdarza Ci się „pogrozić” dziecku konsekwencjami niewłaściwego zachowania, a potem po prostu odpuścić? …