Psycholog Zielonka

Poradnia psychologiczna Spokój w głowie dla osób z Zielonki to gwarancja skutecznej pomocy w trudnych sytuacjach. Gabinet psychologiczny, prowadzony przez Monikę Chrapińską-Krupę, oferuje zarówno konsultacje psychologiczne, jak i psychoterapię dla dorosłych i dzieci. Skuteczna pomoc psychologiczna, którą świadczy doświadczony psycholog z indywidualnym podejściem do pacjenta, to szansa na lepsze i bardziej świadome życie, przekonaj się o tym sam!

psycholog Zielonka

Pomoc psychologiczna - dlaczego warto?

Współczesne tempo życia nie sprzyja równowadze psychicznej, dlatego też wiele osób zmaga się z różnorodnymi problemami. Już u dzieci mogą pojawić się zaburzenia związane z funkcjonowaniem w grupie rówieśników. Jeśli zatem nie potrafisz sobie poradzić ze stresem, cierpisz na nadmierne lęki i fobie, psycholog z pewnością pomoże Ci poznać przyczynę zaburzeń. Rozpoznanie źródła problemu to pierwszy krok na drodze do sukcesu. Poradnia psychologiczna Spokój w głowie oraz zatrudnieni w niej psycholodzy z pewnością Ci w tym pomogą. Pracujemy w różnych nurtach, dostosowujemy metody terapii do konkretnych oczekiwań i potrzeb. Każdy psycholog zapewnia odpowiednie podejście do dzieci i młodzieży, jest empatyczny, nie ocenia, ale zadaje liczne pytania i udziela skutecznych porad.

Psycholog dziecięcy - zaufaj pomocy eksperta!

Jako psycholog dziecięcy pracuję również z najmłodszymi pacjentami z Zielonki. Wspomagam rodziców w pracy nad takimi problemami, jak:

  • zaburzenia lękowe,
  • zaburzenia odżywiania,
  • odmowa chodzenia do przedszkola lub szkoły,
  • nadmierna agresja.

Pomoc psychologiczna, oferowana przez mój gabinet psychologiczny, to także konsultacje, w trakcie których można porozmawiać ze mną o nurtującym problemie i wspólnie zdecydować o rozpoczęciu terapii. Konsultacje psychologiczne mogą dotyczyć:

  • reakcji dziecka na rozwód rodziców,
  • zazdrości o rodzeństwo,
  • zamartwiania się,
  • niestosowania się do norm i zasad w domu oraz w szkole.

Poradnia psychologiczna Spokój w głowie oferuje także pomoc psychologiczną dla młodzieży z Zielonki zmagającej się z zaburzeniami depresyjnymi, nadmierną agresją, atakami paniki.

Odmień swoje życie z psychologiem!

Cierpisz na depresję? Szukasz pomocy w walce z zaburzeniami osobowości? Chcesz pozbyć się zaburzeń lękowych i trudności w relacjach? Jako psycholog dla osób dorosłych z Zielonki wraz z zespołem specjalistów zapewniam pomoc psychologiczną w każdej sytuacji. Współpracuję także z pacjentami cierpiącymi na zaburzenia odżywiania (ortoreksja, anoreksja, bigoreksja, bulimia). Nie zostawię żadnego pacjenta z problemem, dbam o odpowiednią atmosferę w trakcie spotkać i tego samego wymagam od pracujących w moim gabinecie psychologów. Wykazuję się empatią, zrozumieniem, nie oceniam pacjentów i ich problemów. Próbuję wspólnie znaleźć źródło zaburzeń, rozpoznać i je, by poprawić komfort i jakość życia.

Psycholog Monika Chrapińska-Krupa gwarancją życiowego zadowolenia!

Celem psychoterapii, którą oferuje mój gabinet psychologiczny dla pacjentów z Zielonki, jest wyeliminowanie problemów i zmiana sposobu myślenia. Moje wieloletnie doświadczenie doceniają zarówno pacjenci, jak i media - wielokrotnie wypowiadałam się jako ekspert w telewizji, dzieląc się wiedzą przede wszystkim z zakresu psychoterapii dzieci. Jako psycholog pracuję pod stałą superwizją, biorę udział w licznych szkoleniach, by poszerzać swoją wiedzę. Śledzę badania naukowe z zakresu psychologii, by następnie wykorzystywać wnioski w swojej pracy terapeutycznej.

Poradnia psychologiczna Spokój w głowie zapewnia możliwość rezerwacji wizyt online poprzez internetowy kalendarz. Daj sobie pomóc i odwiedź gabinet psychologiczny w Kobyłce!

Sprawdź:

jak radzić sobie z lękiem

Jak radzić sobie z lękiem przed pandemią?

Wiele nowych, nieznanych nam wcześniej sytuacji budzi nasz lęk. Obecnie, w związku z pandemią koronawirusa SARS-COV-II, …

jak radzić sobie ze złością u dziecka

Jak radzić sobie ze złością u dziecka?

Złość u dzieci jest stanem zupełnie normalnym – maluchy wyrażają w ten sposób swoje niezadowolenie, gdy coś …

lęk separacyjny u dziecka

Lęk separacyjny u dziecka

Lęk separacyjny to niewspółmierna do powagi sytuacji obawa przed rozstaniem z rodzicami. Lęk separacyjny u niemowlaka …