Witamy w naszym gabinecie psychologicznym

psycholog wołomin

Sprawdź jak możemy Ci pomóc

Opinie

psycholog opinie
psycholog wołomin opinie
opinie znany lekarz

Porady i wskazówki Moniki Chrapińskiej-Krupa

Szukasz osoby, która pomoże Ci uporać się z problemami natury emocjonalnej? Chcesz przepracować traumę z przeszłości, aby znów cieszyć się pełnią życia? A może próbujesz naprawić swój związek z partnerem czy relację z dziećmi? Jest wiele sytuacji, z którymi można zgłosić się do psychoterapeuty z Rembertowa, oczekując dyskretnej, profesjonalnej i skutecznej pomocy. Specjalista nie ocenia, nie krytykuje, jest wsparciem, powiernikiem, a także profesjonalistą, który wyposaży Cię w odpowiednie narzędzia.

psycholog Wołomin

Psycholog Rembertów – co leczymy?

Psycholog Rembertów

Nasz gabinet psychologiczny z okolic Rembertowa jest miejscem, gdzie pacjenci odnajdują spokój, a w wielu przypadkach uczą się funkcjonowania na nowo – w rodzinie, w pracy, w społeczeństwie. Na swoim koncie mamy wiele zakończonych z sukcesem psychoterapii, dlatego skontaktuj się z nami, aby porozmawiać. Postaramy się wspólnie wypracować rozwiązania, które pomogą Ci w odzyskaniu psychicznej równowagi.

Profesjonalna pomoc psychologiczna niedaleko Rembertowa

Choć nasz gabinet psychologiczny mieści się w Wołominie, to zatrudnieni tu specjaliści są do dyspozycji wszystkich osób potrzebujących profesjonalnego wsparcia w psychoterapii. Rembertów to jeden z obszarów, gdzie aktywnie działamy na rzecz osób dorosłych, młodzieży i dzieci. Mamy kwalifikacje, aby leczyć pacjentów w każdym wieku, dopasowując sposób prowadzenia terapii do możliwości i kompetencji naszych podopiecznych. Dobry psycholog dziecięcy pomaga przejść przez trudny okres dojrzewania, z kolei terapeuta oferujący pomoc psychologiczną dla dorosłych organizuje sesje solo, dla par i grupowe. Mamy wiele propozycji i form wsparcia dla naszych pacjentów. Jeżeli czujesz, że nie jesteś w stanie poradzić sobie sam – skorzystaj z naszego doświadczenia.

Psychoterapia w Rembertowie – dlaczego my?

Spokój w głowie to gabinet psychologiczny, który w Rembertowie i okolicach znany jest z profesjonalnego podejścia do problemów zgłaszanych przez pacjentów. Pracują u nas wykwalifikowani specjaliści, którzy prowadzą psychoterapię, warsztaty, konsultacje stacjonarnie i online. Do każdej odwiedzającej nas osoby podchodzimy z maksymalnym zaangażowaniem, zapewniając:

 • maksymalną dyskrecję,
 • indywidualne traktowanie,
 • leczenie dopasowane do skali problemu, potrzeb, oczekiwań,
 • dostęp do najskuteczniejszych technik terapeutycznych w nurcie poznawczo-behawioralnym, integracyjnym, EMDR,
 • całkowitą poufność,
 • przyjazną atmosferę wolną od oceniania, za to sprzyjającą zwierzeniom, rozmowom, szczerym wyznaniom.

Pracujący u nas terapeuci jako psycholog dziecięcy to osoby wyspecjalizowane w radzeniu sobie z problemami i emocjami nastolatków. Już nawet kilkuletnie dzieci mogą potrzebować konsultacji z ekspertem, aby można było ocenić czy ich rozwój emocjonalny przebiega prawidłowo. Z każdym zmartwieniem, jako rodzic lub opiekun młodego człowieka możesz zgłosić się do naszego gabinetu psychologicznego. Rembertów i okolice to miejsca, skąd pochodzi wielu naszych pacjentów.

Kiedy do psychologa dziecięcego i dla dorosłych?

Dzięki temu, że zatrudniamy aż 10 specjalistów psychologów z różnych dziedzin, możemy nieść kompleksową pomoc naszym pacjentom. W zakresie naszych kompetencji leży przede wszystkim pomoc dzieciom, młodzieży, osobom dorosłym, parom, rodzinom, które znalazły się w trudnej sytuacji i niekoniecznie są w stanie same uporać się z problemami. Argumentami przemawiającymi za umówieniem wizyty w gabinecie psychologicznym Spokój w głowie niedaleko Rembertowa są przede wszystkim:

 • nieprzepracowane traumy z przeszłości, które utrudniają lub całkowicie uniemożliwiają normalne funkcjonowanie obecnie,
 • trudne losowe zdarzenia, pozostawiające żal, ból, rozczarowanie. To przede wszystkim śmierć bliskiej osoby, rozwód, utrata pracy,
 • zachowania kompulsywne, depresyjne, związane z zaburzeniami odżywiania, atakami paniki, stresem, które są efektem nabytych lub wrodzonych dysfunkcji.

Każda sytuacja sprawiająca, że nie radzisz sobie z przeżywaniem własnych emocji, czujesz się źle, tracisz chęć i energię do życia (albo obserwujesz takie niepokojące zmiany u bliskiej osoby) powinny wzmóc Twoją czujność. Szybka reakcja i rozpoczęcie psychoterapii pozwalają w szybkim przepracowaniu stresów i dają siłę do zmian. Nie warto zwlekać z decyzją o specjalistycznej konsultacji – pierwsze spotkanie, rozmowa, wywiad przeprowadzony online lub na żywo nie są zobowiązujące, a mogą sprawić, ze spojrzysz na swoje zmartwienia z dystansu i nabierzesz nowej perspektywy.

Poradnia psychologiczna dla osób z Rembertowa

Jeśli nadal masz wątpliwości – np. zastanawiasz się:

 • czy w ogóle Tobie lub Twojemu dziecku potrzebny jest psycholog,
 • czy współpraca z nami będzie dobrym rozwiązaniem,
 • jak będzie wyglądało spotkanie i czy trzeba się na nie jakoś przygotować,

zadzwoń, napisz lub zarezerwuj wizytę przez kalendarz on-line. Jesteśmy do Twojej dyspozycji. Krótka rozmowa pozwoli Ci uzyskać odpowiedzi na nurtujące pytania. Pamiętaj też, że praca z psychologiem zawsze rozpoczyna się od wstępnej konsultacji psychologicznej– dzięki temu możemy ukierunkować ją tak, abyś osiągnął swoje cele.

Umów się na pierwsze spotkanie. Serdecznie zapraszamy.

Monika Chrapińska-Krupa z zespołem

zespół FAS

Zespół FAS – co to jest? Objawy, leczenie

Spożywanie alkoholu w czasie ciąży ma różnorodny wpływ na rozwój dziecka – pod względem biologicznym, psychologicznym …

przyjaźń damsko-męska

Przyjaźń damsko-męska

Przyjaźń między mężczyznami i kobietami wciąż jest dla wielu osób nie do pomyślenia. To i tak przerodzi się w obustronną …

baby blues

Baby blues – co to? Jak sobie radzić?

Właśnie urodziłaś swoje piękne, wyczekiwane, zdrowe dziecko. Powinnaś się cieszyć, bo przecież szczęśliwa jest …