Wyrozumiały i godny zaufania terapeuta to szansa na znaczącą poprawę komfortu życia. Realne wsparcie dla pacjentów z Ząbek świadczy psycholog i psychoterapeuta Monika Chrapińska-Krupa, prowadząc gabinet psychologiczny dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Wraz z zespołem specjalistów oferuje konsultacje psychologiczne oraz psychoterapię, dzięki której wspólnie z pacjentem rozpoznaje źródło problemów i szuka sposobów radzenia sobie z nimi.

psycholog Ząbki

Psycholog Ząbki - co leczymy?

Najlepszy psycholog łączy przyjazną atmosferę i doświadczenie

Poradnia psychologiczna Spokój w głowie, w której oferuję konsultacje oraz psychoterapię dla dzieci, młodzieży i dorosłych, zapewnia również wsparcie dla pacjentów z Ząbek. Przyjazna atmosfera, pełna wzajemnego zaufania i zrozumienia, pozwala pacjentom otworzyć się i podzielić problemami z psychologiem i psychoterapeutą. Pomoc psychologiczna, którą świadczę wraz z zespołem specjalistów z zakresu psychoterapii osób dorosłych i dzieci, jest dopasowana do potrzeb i oczekiwań konkretnej osoby. W zależności od konkretnego przypadku pracujemy w różnych nurtach psychologicznych, gwarantując kompleksowe wsparcie i indywidualne podejście do zaburzeń.

Kiedy warto poprosić psychologa o pomoc?

Nie tylko poważne zaburzenia, takie jak depresja, warto skonsultować z psychologiem. Również z pozoru mniej groźne zaburzenia mogą znacząco obniżać komfort życia, a także sprawiać, że unikamy kontaktu z ludźmi, nie potrafimy się otworzyć na zmiany lub nowe relacje. Dlatego też jako prywatny psycholog pomagam osobom dorosłym w uporaniu się:

 • z zaburzeniami lękowymi (hipochondria, fobie, nadmierne zamartwianie się),
 • z trudnościami w nawiązywaniu relacji i kontaktach z ludźmi,
 • z depresją poporodową,
 • ze śmiercią bliskiej osoby,
 • z utratą pracy,
 • z nadmiernym stresem w życiu prywatnym i zawodowym,
 • z zaburzeniami odżywiania (ortoreksja, anoreksja, bigoreksja, bulimia).

Psycholog dziecięcy dla pacjentów z Ząbek

Nie tylko dorośli zmagają się z problemami natury mentalnej. Jako psycholog młodzieżowy, prowadzący gabinet psychologiczny dla osób z Ząbek, przyjmuję pacjentów od wieku 3 lat. Prowadzę konsultacje i psychoterapię, pomagając rodzicom w rozwiązywaniu różnorodnych trudności, m.in. z:

 • nadmierną agresją i nadpobudliwością,
 • problemach z koncentracją i nauką,
 • negowaniem szkoły,
 • zaburzeniach odżywiania (odmawianie jedzenia bądź nadmierne objadanie),
 • problemach z wydalaniem,
 • zazdrością o rodzeństwo

i wieloma innymi zaburzeniami.

Psychoterapia - w czym może Ci pomóc?

Psycholog uprawniony jest do oceny Twojego stanu mentalnego i skierowania Cię na dalsze leczenie - do psychiatry lub psychoterapeuty. Czasem psycholog to także psychoterapeuta -  część osób po ukończeniu studiów psychologicznych odbywa szkołę terapeutyczną, która uprawnia do prowadzenia psychoterapii. Psychoterapeuta pracuje pod stałą superwizją, co oznacza, że konsultuje napotykane w pracy z pacjentami problemy z bardziej doświadczonym specjalistą. Psychoterapia prowadzona jest w różnych nurtach, dostosowanych do indywidualnych problemów pacjenta. W nurcie poznawczo-behawioralnym wspomaga się leczenie depresji, a psychoterapia indywidualna pomaga osobom z Ząbek uporać się z lękami czy nerwicą. Celem proponowanej pacjentom z Ząbek psychoterapii, którą zapewnia nasz gabinet psychoterapii, jest zmiana sposobu myślenia, a następnie funkcjonowania pacjenta. Zazwyczaj dobry psychoterapeuta jest bezstronnym słuchaczem i przewodnikiem, który zadaje odpowiednie pytania i w ten sposób wpływa na mechanizmy myślowe pacjentów. Zmiana postrzegania świata powoduje z kolei, że pacjenci uczą się funkcjonować na nowo, bez niewłaściwych i zniekształconych schematów. Psychoterapia często jest stosowana równolegle z leczeniem farmakologicznym pod okiem psychiatry. Jeśli poszukujesz psychoterapeuty w okolicach Ząbek dla dorosłych, dzieci i młodzieży, zapraszamy do kontaktu.

Gabinet psychoterapii i pomocy psychologicznej

Poradnia psychologiczna Spokój w głowie dla pacjentów z Ząbek to miejsce, w którym w przyjaznej atmosferze rozwiążesz problemy własne lub swojego dziecka. Otrzymasz profesjonalną pomoc, dowiesz się, jak pracować nad emocjami i jak radzić sobie z różnorodnymi zaburzeniami, które utrudniają codzienne funkcjonowanie. Dzięki uczestnictwu w różnorodnych szkoleniach z zakresu psychologii i psychoterapii podnoszę swoje kwalifikacje, na bieżąco śledzę najnowsze badania naukowe, zapewniając pacjentom pomoc psychologiczną na najwyższym poziomie. Potwierdzeniem moich wysokich kompetencji zawodowych mogą być:

 • liczne wyróżnienia od pacjentów z Ząbek i innych miejscowości, którzy skorzystali z psychoterapii oferowanej przez gabinet psychologiczny Spokój w głowie,
 • zaproszenia do udziału w programach telewizyjnych jako ekspert z zakresu psychologii, zwłaszcza psychologii dziecięcej.

Przekonaj się, że gabinet psychoterapii Spokój w głowie naprawdę pozwoli Ci odzyskać równowagę. Zapraszam pacjentów z Ząbek do rezerwacji wizyt przez internet oraz kontaktu telefonicznego.

Sprawdź:

samotność u nastolatków

Samotność u nastolatków – jak sobie poradzić?

Samotność u nastolatków to problem, który zdarza się coraz częściej. Zapracowani rodzice, choć potrafią zapewnić …

dziecko nie chce chodzić do szkoły

Dziecko nie chce chodzić do szkoły! Co robić?

Wypełnianie obowiązku edukacyjnego niektórym dzieciom przychodzi z łatwością. Dla innych jest raczej musem niż przyjemnością, …

czy karać dziecko

Czy karać dziecko?

Dyscyplinowanie dzieci, uczenie ich życia i zasad, jakie nim rządzą to dla każdego rodzica spore wyzwanie. Dzisiaj, bardziej …