Psycholog Marki

Doświadczasz przemęczenia? Podejrzewasz depresję u siebie albo u swojego dziecka? Doświadczony i empatyczny psycholog dla mieszkańców Marek pozwoli Ci skutecznie rozpoznać źródło problemów i efektywnie nad nimi pracować. Właśnie dlatego warto postawić na gabinet psychologiczny, który prowadzi Monika Chrapińska-Krupa. Pomoc psychologiczną świadczy w nim zespół terapeutów specjalizujących się w psychoterapii dorosłych, młodzieży i dzieci.

psycholog Marki

Popraw swój komfort życia z doświadczonym psychologiem

Jako psycholog pracuję już wiele lat, dzięki czemu w swojej praktyce spotkałam się z różnorodnymi pacjentami i problemami. Zarówno ja, jak i inni psycholodzy indywidualnie podchodzimy do każdego przypadku, dopasowując metodę psychoterapii do konkretnego pacjenta. Terapia psychologiczna dla osób z Marek, prowadzona z naszą pomocą, pozwala zmienić sposób myślenia o sobie i otoczeniu, co znacząco wpływa na komfort życia.

Poradnia psychologiczna dla mieszkańców Marek - kompleksowe wsparcie w kryzysowej sytuacji

Pomoc psychologiczna, świadczona przeze mnie oraz innych specjalistów pracujących w moim gabinecie, kierowana jest zarówno do dzieci, młodzieży, jak i dorosłych. Psycholog dla osób dorosłych pomaga w zakresie:

 • nadmiernych lęków (hipochondria, fobie, napady paniki),
 • zaburzeń odżywiania (anoreksja, ortoreksja, bigoreksja, bulimia),
 • zaburzeń osobowościowych,
 • trudności w relacjach.

Wsparcie dla dzieci w każdym wieku

Jako psycholog specjalizuję się w pracy z dziećmi w różnym wieku i na różnym stopniu rozwoju. Pomagamy w różnorodnych problemach - rodziców najmłodszych dzieci wspieramy m.in. w przypadkach:

 • odmawiania jedzenia,
 • nadmiernej złości,
 • lęków (przed ciemnością, lęki separacyjne, przed lekarzem itp.),
 • odmowy chodzenia do szkoły.

Nasz gabinet psychologiczny jest także otwarty na problemy starszych dzieci oraz młodzieży, wynikające z kłopotów z koncentracją, przyswajaniem wiedzy, nadmiernej agresji i stresu oraz uzależnienia od telefonu czy komputera.

Certyfikowany psycholog dla klientów z Marek

Każdy psycholog prowadzący gabinet czy poradnię psychologiczną powinien na bieżąco podnosić swoje kwalifikacje i rozwijać kompetencje. Dlatego stale uczestniczę w różnorodnych szkoleniach i warsztatach. Jestem psychoterapeutą oraz certyfikowanym Praktykiem i Trenerem Treningu Zastępowania Agresji. Brałam udział w certyfikowanych szkoleniach z zakresu terapii poznawczo-behawioralnej oraz zaburzeń lękowych i nadmiernej agresji i złości u dzieci.

Psycholog dla mieszkańców Marek - u mnie otrzymasz zrozumienie

Pomoc psychologiczna, którą świadczę w swoim gabinecie psychologicznym wraz z zespołem specjalistów, przebiega w atmosferze ciepła i zrozumienia. Każdy psycholog z empatią i troską podchodzi do problemów swoich pacjentów, gwarantując odpowiednie podejście do dzieci oraz dyskrecję. Poprzez wysłuchanie i zadawanie odpowiednio dobranych pytań ukierunkowuję pacjentów na właściwe rozwiązania. Nie oceniam ani nie krytykuję, rozumiejąc, że problemy emocjonalne, które skłoniły Cię do wizyty u psychologa, mogą być trudne. Moja poradnia psychologiczna cieszy się zaufaniem pacjentów - często jestem zapraszana do telewizji, jako ekspert z zakresu psychologii dziecięcej, a ponadto zostałam wyróżniona w wielu prestiżowych konkursach, m.in.:

 • “Orły Medycyny 2018” oraz 2019,
 • “Specjalista przyjazny Pacjentom 2018”,
 • “Firma godna zaufania 2018”.

Zapraszam osoby z Marek do kontaktu telefonicznego oraz umawiania wizyt poprzez kalendarz online!

Monika Chrapińska-Krupa

Sprawdź:

jak radzić sobie z lękiem

Jak radzić sobie z lękiem przed pandemią?

Wiele nowych, nieznanych nam wcześniej sytuacji budzi nasz lęk. Obecnie, w związku z pandemią koronawirusa SARS-COV-II, …

jak radzić sobie ze złością u dziecka

Jak radzić sobie ze złością u dziecka?

Złość u dzieci jest stanem zupełnie normalnym – maluchy wyrażają w ten sposób swoje niezadowolenie, gdy coś …

lęk separacyjny u dziecka

Lęk separacyjny u dziecka

Lęk separacyjny to niewspółmierna do powagi sytuacji obawa przed rozstaniem z rodzicami. Lęk separacyjny u niemowlaka …