Psycholog Marki

Witamy w naszym gabinecie psychologicznym

psycholog wołomin

Sprawdź jak możemy Ci pomóc

Opinie

psycholog opinie
psycholog wołomin opinie
opinie znany lekarz

Porady i wskazówki Moniki Chrapińskiej-Krupa

Doświadczony psycholog dla mieszkańców Marek

Doświadczasz przemęczenia? Podejrzewasz depresję u siebie albo u swojego dziecka? Doświadczony i empatyczny psycholog dla mieszkańców Marek pozwoli Ci skutecznie rozpoznać źródło problemów i efektywnie nad nimi pracować. Właśnie dlatego warto postawić na gabinet psychologiczny, który prowadzi Monika Chrapińska-Krupa. Pomoc psychologiczną świadczy w nim zespół terapeutów specjalizujących się w psychoterapii dorosłych, młodzieży i dzieci.

psycholog Marki

Psycholog Marki - w czym pomagamy?

Popraw swój komfort życia z doświadczonym psychologiem

Jako psycholog i psychoterapeuta pracuję już wiele lat, dzięki czemu w swojej praktyce spotkałam się z różnorodnymi pacjentami i problemami. Zarówno ja, jak i inni psycholodzy naszej poradni indywidualnie podchodzimy do każdego przypadku, dopasowując metodę psychoterapii do konkretnego pacjenta. Psychoterapia dla osób z Marek, prowadzona z naszą pomocą, pozwala zmienić sposób myślenia o sobie i otoczeniu, co znacząco wpływa na komfort życia.

Poradnia psychologiczna dla mieszkańców Marek - kompleksowe wsparcie w kryzysowej sytuacji

Pomoc psychologiczna, świadczona przeze mnie oraz innych specjalistów pracujących w moim gabinecie psychoterapii, kierowana jest zarówno do dzieci, młodzieży, jak i dorosłych z Marek. Psycholog dla osób dorosłych pomaga w zakresie:

Psycholog dziecięcy Marki

Jako psycholog dziecięcy i psychoterapeuta specjalizuję się w pracy z dziećmi w różnym wieku i na różnym stopniu rozwoju. Pomagamy w różnorodnych problemach - rodziców najmłodszych dzieci wspieramy m.in. w przypadkach:

  • odmawiania jedzenia,
  • nadmiernej złości,
  • lęków (przed ciemnością, lęki separacyjne, przed lekarzem itp.),
  • odmowy chodzenia do szkoły.

Nasz gabinet psychoterapii i pomocy psychologicznej jest także otwarty na problemy starszych dzieci oraz młodzieży, wynikające z kłopotów z koncentracją, przyswajaniem wiedzy, nadmiernej agresji i stresu oraz uzależnienia od telefonu czy komputera.

Certyfikowany psycholog dla klientów z Marek

Każdy psycholog prowadzący gabinet czy poradnię psychologiczną powinien na bieżąco podnosić swoje kwalifikacje i rozwijać kompetencje. Dlatego stale uczestniczę w różnorodnych szkoleniach i warsztatach. Jestem psychoterapeutą oraz certyfikowanym Praktykiem i Trenerem Treningu Zastępowania Agresji. Brałam udział w certyfikowanych szkoleniach z zakresu terapii poznawczo-behawioralnej oraz zaburzeń lękowych i nadmiernej agresji i złości u dzieci.

Psychoterapia dostosowana do potrzeb

Psychoterapia, którą proponujemy pacjentom z Marek, dostosowana jest indywidualnie do potrzeb konkretnej osoby. Zarówno u dzieci jak i u dorosłych dobry psychoterapeuta może zastosować różne nurty psychoterapii - np. poznawczo-behawioralny. W przypadku najmłodszych psychoterapia często dotyczy całej rodziny. Dzięki niej możliwa jest zmiana sposobu myślenia, a następnie mechanizmów zachowania. Przeznaczona dla osób z Marek psychoterapia prowadzona przez specjalistę to szansa na poprawę komfortu życia i zmianę postrzegania samego siebie. Psychoterapia indywidualna, proponowana przez nasz gabinet psychoterapii, pomaga poprawić relacje rodzinne, poradzić sobie ze stresem, traumatycznymi przeżyciami, lękami, a także wspomagać leczenie farmakologiczne.

Psychoterapia Marki – pomoc specjalistów

Skoro już podjąłeś decyzję o tym, żeby uczęszczać na psychoterapię, w Markach możesz znaleźć wykwalifikowanych specjalistów. Nie zostawiaj wyboru przypadkowi – leczenie często zajmuje sporo czasu, a skoro angażujesz się w nie na 100%, to warto, aby była to inwestycja, która szybko się zwróci. Taką gwarancję da Ci tylko zaangażowanie w dobrą psychoterapię, prowadzoną pod nadzorem specjalisty z kwalifikacjami. W Spokój w Głowie pracują wykwalifikowani psychologowie oraz terapeuci specjalizujący się w problemach dzieci, młodzieży oraz dorosłych.

W naszej poradni panuje spokój i przyjazna atmosfera sprzyjająca zwierzeniom i rozmowom opartym na zaufaniu. Nie ma tematów tabu ani takich, których byśmy się nie podjęli. Zawsze jednak dbamy o komfort pacjenta, jesteśmy dyskretni i koncentrujemy się na indywidualnym podejściu do potrzeb odwiedzających nas osób. W ten sposób psychoterapia w Markach pomogła już wielu osobom uporać się z problemami i odzyskać radość życia.

Psycholog i psychoterapeuta dla mieszkańców Marek - u nas otrzymasz zrozumienie

Pomoc psychologiczna, którą świadczę w swoim gabinecie psychologicznym oraz psychoterapii wraz z zespołem specjalistów, przebiega w atmosferze ciepła i zrozumienia. Każdy psycholog z empatią i troską podchodzi do problemów swoich pacjentów, gwarantując odpowiednie podejście do dzieci oraz dyskrecję. Poprzez wysłuchanie i zadawanie odpowiednio dobranych pytań ukierunkowuję pacjentów na właściwe rozwiązania. Nie oceniam ani nie krytykuję, rozumiejąc, że problemy emocjonalne, które skłoniły Cię do wizyty u psychologa, mogą być trudne. Moja poradnia psychologiczna cieszy się zaufaniem pacjentów - często jestem zapraszana jako ekspert do telewizji, a ponadto zostałam wyróżniona w wielu prestiżowych konkursach, m.in.:

  • “Orły Medycyny 2018” oraz 2019,
  • “Specjalista przyjazny Pacjentom 2018”,
  • “Firma godna zaufania 2018”.

Zapraszam osoby z Marek do kontaktu telefonicznego oraz umawiania wizyt poprzez kalendarz online!

Monika Chrapińska-Krupa

Sprawdź:

zespół FAS

Zespół FAS – co to jest? Objawy, leczenie

Spożywanie alkoholu w czasie ciąży ma różnorodny wpływ na rozwój dziecka – pod względem biologicznym, psychologicznym …

przyjaźń damsko-męska

Przyjaźń damsko-męska

Przyjaźń między mężczyznami i kobietami wciąż jest dla wielu osób nie do pomyślenia. To i tak przerodzi się w obustronną …

baby blues

Baby blues – co to? Jak sobie radzić?

Właśnie urodziłaś swoje piękne, wyczekiwane, zdrowe dziecko. Powinnaś się cieszyć, bo przecież szczęśliwa jest …