Małgorzata Woźniak

Nazywam się Małgosia Woźniak, jestem psychologiem i edukatorką seksualną. Szkolę się w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym. W swojej pracy dbam o to, by pacjent czuł się wysłuchany i akceptowany niezależnie od wieku, problemu czy orientacji. Ważne jest dla mnie podejście holistyczne – zwracam uwagę nie tylko na psychikę, ale i ciało. Szczęścia można się nauczyć, a ja chętnie w tym pomagam.

Z kim pracuję?

Pomagam parom, które doświadczają kryzysu w swojej relacji, którą chcą dalej budować, parom, które chcą się rozstać w zgodzie, ale też osobom, które chcą po prostu lepiej zadbać o swój związek. Wspieram również pary jednopłciowe, które mierzą się nie tylko z wewnętrznymi kryzysami, ale też wykluczeniem ze strony otoczenia.

Pomagam dzieciom i młodzieży w trudnościach związanych z regulacją emocji, motywacją do nauki, problemach z rówieśnikami, samookaleczaniem, nadużywaniem gier i internetu, poczuciem własnej wartości, samoakceptacją, zaburzeniami odżywiania i wątpliwościach związanych ze swoją orientacją.

Pomagam dorosłym, którzy mierzą się z trudnościami w relacjach, cierpią po rozstaniu, nie radzą sobie z emocjami, doświadczają trudności związanych z wchodzeniem w dorosłość czy nie radzą sobie ze stresem.

Wspieram rodziców w jak najlepszym wychowywaniu dzieci.

małgorzata woźniak

Dlaczego warto skorzystać z mojego wsparcia?

 • Dbam o ciepłą i wspierającą atmosferę na każdym spotkaniu,
 • pracy z dziećmi doświadczyłam nie tylko jako psycholog, ale też pełnoetatowa wychowawczyni grupy przedszkolnej i animatorka czasu wolnego,
 • priorytetem jest dla mnie etyka zawodu i ściśle przestrzegam jej zasad nie zapominając o empatii,
 • zawsze staram się podejść ze zrozumieniem do każdego problemu i nigdy nie oceniam,
 • swoją wiedzą miałam okazję dzielić się na webinarach i konferencjach dotyczących zdrowia seksualnego i komunikacji w związku.

Moje wykształcenie:

 • Studia magisterskie z psychologii ukończone na UKSW w Warszawie
 • Kurs z podstaw psychoterapii psychoanalitycznej w Polskim Towarzystwie Psychoterapii Psychoanalitycznej
 • Kurs z elementami stażu – Vademecum Psychologa Praktyka w Synapsis
 • Szkolenie: Pomoc psychologiczna osobom LGBTQiA
 • Szkolenie: Edukacja seksualna
 • Szkolenie: Praca ze snem

Jeżeli zależy Ci na zrozumieniu, zaufaniu i dyskrecji – zapraszam do współpracy ze mną. Aby umówić się na wizytę zapraszam do kontaktu telefonicznego, mailowego lub za pomocą kalendarza online.

zespół FAS

Zespół FAS – co to jest? Objawy, leczenie

Spożywanie alkoholu w czasie ciąży ma różnorodny wpływ na rozwój dziecka – pod względem biologicznym, psychologicznym …

przyjaźń damsko-męska

Przyjaźń damsko-męska

Przyjaźń między mężczyznami i kobietami wciąż jest dla wielu osób nie do pomyślenia. To i tak przerodzi się w obustronną …

baby blues

Baby blues – co to? Jak sobie radzić?

Właśnie urodziłaś swoje piękne, wyczekiwane, zdrowe dziecko. Powinnaś się cieszyć, bo przecież szczęśliwa jest …