Terapia małżeńska niedaleko Marek jest szansą na odzyskanie dobrych relacji w związku. Jeżeli macie problemy ze zrozumieniem swoich potrzeb i emocji, dobrze jest skorzystać z porady psychologa. Proponujemy wsparcie dla par, które chciałyby dojść do porozumienia z partnerem i znów poczuć się dobrze w relacji z drugą osobą. 

Kiedy skorzystać z terapii dla par?

W każdym związku zdarzają się nieporozumienia, kiedy jednak jest ich zbyt wiele i utrudniają nam codzienne funkcjonowanie, warto skorzystać z pomocy profesjonalistów. Terapia dla par niedaleko Marek pomaga pacjentom w trudnościach, takich jak:

  • ciągłe kłótnie;
  • kłopoty z komunikacją;
  • zdrada;
  • obojętność jednego z partnerów;
  • osłabienie uczucia;
  • różne poglądy na temat wychowania dzieci
  • oraz wiele innych.

Czasem partnerom wydaje się, że najlepszym rozwiązaniem problemów w związku będzie rozstanie. Jednak z pomocą doświadczonego psychologa, można wdrożyć rozwiązania, które pomogą wyjść z kryzysu. 

Jak wygląda terapia małżeńska dla mieszkańców Marek?

Jeżeli zależy Ci na zmianie sytuacji w Twoim związku, zapraszam do naszej poradni małżeńskiej niedaleko Marek. W jaki sposób przebiega terapia? Na początku umawiamy się z pacjentami na konsultacje psychologiczne, w trakcie których psycholog identyfikuje problem oraz wspólnie z pacjentami ustala cele spotkań. Terapeuta informuje również o warunkach i zasadach współpracy. Kolejne wizyty polegają na omawianiu problemów i wypracowywaniu konstruktywnych rozwiązań.

Skorzystaj z fachowego wsparcia psychologa dla par w Markach

Dzięki aktywnemu uczestnictwu w terapii oraz pracy nad trudnościami w związku przy wsparciu psychologa, macie szansę na lepsze rozpoznawanie swoich uczuć, emocji oraz poprawienie komunikacji. Sesje z psychologiem dla par blisko Marek odbywają się w atmosferze zaufania oraz szczerości. Zapraszamy do kontaktu.

Sprawdź również: Jak wygląda terapia małżeńska?

Terapeuci w gabinecie psychologicznym Spokój w Głowie dla małżeństw i par. Zobacz:

Pomagamy pacjentom z wielu lokalizacji. Sprawdź:

fobii społecznej

Fobia społeczna – objawy, leczenie

Fobia społeczna to jeden z rodzajów lęku, który pojawia się w konkretnych sytuacjach życiowych lub przy spotkaniu niektórych …

bulimia

Bulimia – jak pomóc osobie z bulimią?

Bulimia, a w pełnym oryginalnym brzmieniu z języka łacińskiego bulimia nervosa to choroba o podłożu psychicznym. Zaburzenie …

alkoholu

Alkoholizm, uzależnienie od alkoholu – jak pomóc alkoholikowi?

Uzależnienie od alkoholu jest jednym z najtrudniejszych tematów poruszanych podczas psychoterapii. Nałóg ten wpływa …