Terapia małżeńska niedaleko Marek jest szansą na odzyskanie dobrych relacji w związku. Jeżeli macie problemy ze zrozumieniem swoich potrzeb i emocji, dobrze jest skorzystać z porady psychologa. Proponujemy wsparcie dla par, które chciałyby dojść do porozumienia z partnerem i znów poczuć się dobrze w relacji z drugą osobą. 

Kiedy skorzystać z terapii dla par?

W każdym związku zdarzają się nieporozumienia, kiedy jednak jest ich zbyt wiele i utrudniają nam codzienne funkcjonowanie, warto skorzystać z pomocy profesjonalistów. Terapia dla par niedaleko Marek pomaga pacjentom w trudnościach, takich jak:

  • ciągłe kłótnie;
  • kłopoty z komunikacją;
  • zdrada;
  • obojętność jednego z partnerów;
  • osłabienie uczucia;
  • różne poglądy na temat wychowania dzieci
  • oraz wiele innych.

Czasem partnerom wydaje się, że najlepszym rozwiązaniem problemów w związku będzie rozstanie. Jednak z pomocą doświadczonego psychologa, można wdrożyć rozwiązania, które pomogą wyjść z kryzysu. 

Jak wygląda terapia małżeńska dla mieszkańców Marek?

Jeżeli zależy Ci na zmianie sytuacji w Twoim związku, zapraszam do naszej poradni małżeńskiej niedaleko Marek. W jaki sposób przebiega terapia? Na początku umawiamy się z pacjentami na konsultacje psychologiczne, w trakcie których psycholog identyfikuje problem oraz wspólnie z pacjentami ustala cele spotkań. Terapeuta informuje również o warunkach i zasadach współpracy. Kolejne wizyty polegają na omawianiu problemów i wypracowywaniu konstruktywnych rozwiązań.

Skorzystaj z fachowego wsparcia psychologa dla par w Markach

Dzięki aktywnemu uczestnictwu w terapii oraz pracy nad trudnościami w związku przy wsparciu psychologa, macie szansę na lepsze rozpoznawanie swoich uczuć, emocji oraz poprawienie komunikacji. Sesje z psychologiem dla par blisko Marek odbywają się w atmosferze zaufania oraz szczerości. Zapraszamy do kontaktu.

Terapeuci w gabinecie psychologicznym Spokój w Głowie dla małżeństw i par. Zobacz:

Pomagamy pacjentom z wielu lokalizacji. Sprawdź:

Jak rozmawiać z dzieckiem chorym na anoreksje

Jak rozmawiać z dzieckiem chorym na anoreksję

Zaburzenia odżywiania to poważny problem, z którym borykają się osoby w różnym wieku. Anoreksja u dzieci budzi u wielu …

jak rozpoznać zespół aspergera u dziecka

Zespół Aspergera – jak go rozpoznać u dziecka?

Zespół Aspergera to zaburzenie ze spektrum autyzmu. O chorobie wiemy coraz więcej – jakie są najczęstsze objawy …

dziecko uzależnione od internetu

Jak rozpoznać czy dziecko jest uzależnione od Internetu?

Dynamicznie rozwijająca się cyfryzacja sprawia, że trudno dzisiaj żyć, pracować, bawić się bez dostępu do komputera …