Poniedziałek - Niedziela, od 8:00 do 21:00
ul. Miła 3, 05-200 Wołomin, 3 piętro
501 775 717Wyślij zapytanieUmów wizytę
Strona głównaPsychoterapia dorosłych

Psychoterapia dorosłych

Psychoterapia Wołomin – dla osób dorosłych

Czujesz, że osiągnąłeś stan emocjonalny, z którym nie jesteś w stanie poradzić sobie sam? A może ktoś z Twoich bliskich utracił radość życia, błysk w oku i zainteresowanie otoczeniem? Borykasz się z wybuchami złości, apatią, a brak asertywności sprawia, że robisz rzeczy, na które wcale nie masz ochoty? Takich sygnałów nie należy bagatelizować! Szybka interwencja może skutecznie rozwiązać problemy lub ustalić ich przyczynę. Psychoterapia jest formą pomocy cieszącą się coraz większym zainteresowaniem – głównie ze względu na swoją skuteczność, dostępność i dyskrecję.

 

 

 

 

 

 

Na czym polega psychoterapia dorosłych?

Psychoterapia dorosłych to forma wsparcia, której mogą oczekiwać osoby mające trudności z normalnym, codziennym funkcjonowaniem. Jej przebieg to głównie rozmowa – analiza zachowań, szukanie alternatywnych reakcji, szlifowanie umiejętności społecznych i radzenia sobie z własnymi emocjami. To niezwykle elastyczny rodzaj profesjonalnej pomocy, który jest świadczony przed wykwalifikowanego dobrego psychoterapeutę. W Wołominie jest to nasza poradnia, gdzie z pełną troską, empatią i koncentracją na Twoich potrzebach udzielamy kompleksowego wsparcia w radzeniu sobie z rozmaitymi trudnościami.

Psychoterapeuta Wołomin – nie bój się przyjść po pomoc

Nie wiesz, czy psychoterapia jest dla Ciebie? Zastanawiasz się, jak wygląda spotkanie z psychoterapeutą dla dorosłych? Boisz się, że zostaniesz skrytykowany? Nie u nas!

Spieszymy rozwiać wszelkie Twoje wątpliwości, które mogą (niesłusznie) blokować decyzję o udaniu się na psychoterapię. Odwiedź nas, aby porozmawiać, zobaczysz, że panująca w naszej poradni psychologicznej atmosfera sprzyja wyciszeniu, zwierzeniom, odpoczynkowi, ale też ciężkiej pracy. Jednak w walce o swoje zdrowie i komfort masz dobrego psychoterapeutę – w Wołominie jesteśmy cenieni za wysoką skuteczność, stosowane metody oraz profesjonalne podejście do pacjentów.

 

 

W czym i jak pomaga psychoterapia?

Dobry psychoterapeuta pomoże Ci w radzeniu sobie nawet z największymi problemami i zmartwieniami. Jego wsparcie jest długofalowe i wieloetapowe, ale spokojnie – możesz być pewien, że bezpiecznie i skutecznie przeprowadzi Cię przez cały proces zdrowienia lub odzyskiwania równowagi emocjonalnej.

 

Jaki jest odpowiedni moment, aby zacząć psychoterapię dla dorosłych? Warto zgłosić się po wsparcie, gdy:

Powyższe problemy nie zawsze jesteś w stanie zdiagnozować u siebie samodzielnie. Stąd tak ważne jest, aby być czujnym na sygnały i zmiany w zachowaniu osób z Twojego najbliższego otoczenia. Być może psychoterapia dla dorosłych jest potrzebna Twojej przyjaciółce, która od miesięcy boryka się z depresją lub uzależnionemu od hazardu czy alkoholu partnerowi? Dzisiaj korzystanie z sesji u psychoterapeuty z Wołomina nie jest niczym dziwnym czy napiętnowanym. To coraz częstsza forma szukania pomocy, zamiast farmakologii lub uciekania w używki.

Dobry psychoterapeuta w Wołominie

Kiedy zdecydujesz się poszukać profesjonalnej pomocy z zewnątrz dla siebie lub bliskiej osoby, zaufaj dobremu psychoterapeucie z Wołomina. Nasz zespół jest wszechstronnie wykształcony, bardzo doświadczony i gotowy na niesienie skutecznej pomocy. Słuchamy Ciebie i chcemy poznać Twój problem, potrzeby oraz oczekiwania względem leczenia. Zadbamy o to, abyś opuszczając naszą poradnię psychologiczną czuł się pewniejszy siebie i był wyposażony w narzędzia do radzenia sobie z trudnymi sytuacjami życiowymi.

 

Prowadzimy psychoterapię dla dorosłych stacjonarnie i online. Spokój w głowie to poradnia otwarta na potrzeby osób dojrzałych – bez względu na wiek, płeć i skalę problemów, z jaką się borykają. Chcemy Ci pomóc!

 

Aby umówić się na spotkanie lub uzyskać więcej informacji, skontaktuj się telefonicznie, mailowo lub zarezerwuj wizytę przez kalendarz online.

 

Psychoterapeuci w gabinecie psychologicznym Spokój w Głowie dla osób dorosłych:

 

 

Monika Chrapińska-Krupa
Dyrektor Poradni, Psycholog, Psychoterapeuta, Trener TZA
Przyjmuję: dzieci, młodzież, dorośli
Zobacz profil
Julia Kowalska
Psycholog, Psychotraumatolog, Terapeuta EMDR
Przyjmuję: młodzież 16+, dorośli, pary
Zobacz profil
Paulina Mikołajczyk
Psycholog, Psychoterapeuta, Neuropsycholog
Przyjmuję: dzieci, młodzież, dorośli, pary, rodziny
Zobacz profil