Potrzebny Ci profesjonalny psycholog młodzieżowy, który przyjmuje blisko Wołomina? Oferujemy wsparcie psychologiczne dzieci oraz nastolatków. Podczas konsultacji psychologicznej omówimy problem oraz podejmiemy decyzję, co do dalszej terapii. Empatia oraz wysokie kwalifikacje i doświadczenie naszych specjalistów pomogą odzyskać pacjentowi równowagę psychiczną. Na wstępie przeprowadzimy konsultację psychologiczną, której celem jest rozpoznanie problemu oraz podjęcie decyzji, co do dalszej współpracy. Najpierw podejmujemy dialog z opiekunem, bez obecności dziecka. Następnie rozmawiamy z samym dzieckiem o jego stanie emocjonalnym oraz sytuacji życiowej.

Wsparcie psychologa dla dzieci i młodzieży blisko Wołomina

Różnego rodzaju zaburzenia psychiczne coraz częściej dotykają dzieci i młodzież. Prowadzimy terapię, w której pracujemy zarówno z dzieckiem, jak i z opiekunem – u nas rodzic ma szansę nauczyć się, jak wspierać dziecko w codziennym funkcjonowaniu. Jeżeli zauważymy u podopiecznego problemy, takie jak nieśmiałość, kłopoty z koncentracją, zachowania agresywne czy stany depresyjne – warto skorzystać z pomocy specjalistów. Zapewniamy bezpieczną i przyjazną atmosferę oraz pełną dyskrecję. Jesteśmy poradnią psychologiczną, która wspiera przede wszystkim młodszych pacjentów. Jeżeli poszukujesz dobrego psychologa dla młodzieży niedaleko Wołomina – zapraszamy do kontaktu.

Psycholog niedaleko Wołomina pomoże Twojemu dziecku

Leczenie różnych zaburzeń często wymaga czasu, jednak przy zaangażowaniu się obu stron – terapeuty oraz pacjenta i w tym przypadku opiekuna, możliwe jest wyzdrowienie. Skorzystaj z naszej pomocy – psycholog rodzinny przyjmujący niedaleko Wołomina, pomoże w przywróceniu pacjentowi spokoju oraz nauczy, jak w konstruktywny sposób radzić sobie z trudnymi emocjami.

Aby umówić się na konsultację z psychologiem dziecięcym i młodzieżowym w pobliżu Wołomina, wystarczy skontaktować się telefonicznie, mailowo lub zarezerwować wizytę przez kalendarz on-line.

Na konsultację psychologiczną dzieci i młodzieży w gabinecie Spokój w Głowie możesz umówić się z:

Pomagamy pacjentom z wielu lokalizacji. Sprawdź:

jak rozwijać zainteresowania dziecka

Jak rozwijać zainteresowania dziecka?

Wielu rodziców zastanawia się, jak rozwijać zainteresowania dziecka. Jest to bardzo istotny aspekt, który ma duży wpływ …

jak odkleic dziecko od ekranu

Jak “odkleić” dziecko od ekranu?

Wraz z upowszechnieniem elektroniki i łatwiejszym dostępem do tabletów, telefonów, laptopów i telewizorów, coraz więcej …

złe oceny w szkole

Złe oceny w szkole

O tym, żeby dziecko dobrze się uczyło marzy wielu rodziców. Kiedy Twoja pociecha czerpie przyjemność z edukacji, a …