Potrzebny Ci profesjonalny psycholog młodzieżowy, który przyjmuje w Wołominie? Oferujemy wsparcie psychologiczne dzieci oraz nastolatków. Podczas konsultacji psychologicznej omówimy problem oraz podejmiemy decyzję, co do dalszej terapii. Empatia oraz wysokie kwalifikacje i doświadczenie naszych specjalistów pomogą odzyskać pacjentowi równowagę psychiczną. Na wstępie przeprowadzimy konsultację psychologiczną, której celem jest rozpoznanie problemu oraz podjęcie decyzji, co do dalszej współpracy. Najpierw podejmujemy dialog z opiekunem, bez obecności dziecka. Następnie rozmawiamy z samym dzieckiem o jego stanie emocjonalnym oraz sytuacji życiowej.

wołomin psychoterapia dziecięca

Wsparcie psychologa dla dzieci i młodzieży w Wołominie

Różnego rodzaju zaburzenia psychiczne coraz częściej dotykają dzieci i młodzież. Prowadzimy terapię, w której pracujemy zarówno z dzieckiem, jak i z opiekunem – u nas rodzic ma szansę nauczyć się, jak wspierać dziecko w codziennym funkcjonowaniu. Jeżeli zauważymy u podopiecznego problemy, takie jak nieśmiałość, kłopoty z koncentracją, zachowania agresywne czy stany depresyjne – warto skorzystać z pomocy specjalistów. Zapewniamy bezpieczną i przyjazną atmosferę oraz pełną dyskrecję. Jesteśmy poradnią psychologiczną, która wspiera przede wszystkim młodszych pacjentów. Jeżeli poszukujesz dobrego psychologa dla młodzieży w Wołominie – zapraszamy do kontaktu.

Psycholog z Wołomina pomoże Twojemu dziecku

Leczenie różnych zaburzeń często wymaga czasu, jednak przy zaangażowaniu się obu stron – terapeuty oraz pacjenta i w tym przypadku opiekuna, możliwe jest wyzdrowienie. Skorzystaj z naszej pomocy – psycholog rodzinny przyjmujący w poradni w Wołominie, pomoże w przywróceniu pacjentowi spokoju oraz nauczy, jak w konstruktywny sposób radzić sobie z trudnymi emocjami.

Aby umówić się na konsultację z psychologiem dziecięcym i młodzieżowym w Wołominie, wystarczy skontaktować się telefonicznie, mailowo lub zarezerwować wizytę przez kalendarz on-line.

Na konsultację psychologiczną dzieci i młodzieży w gabinecie Spokój w Głowie możesz umówić się z:

fobii społecznej

Fobia społeczna – objawy, leczenie

Fobia społeczna to jeden z rodzajów lęku, który pojawia się w konkretnych sytuacjach życiowych lub przy spotkaniu niektórych …

bulimia

Bulimia – jak pomóc osobie z bulimią?

Bulimia, a w pełnym oryginalnym brzmieniu z języka łacińskiego bulimia nervosa to choroba o podłożu psychicznym. Zaburzenie …

alkoholu

Alkoholizm, uzależnienie od alkoholu – jak pomóc alkoholikowi?

Uzależnienie od alkoholu jest jednym z najtrudniejszych tematów poruszanych podczas psychoterapii. Nałóg ten wpływa …