Psycholog rodzinny niedaleko Zielonki udzieli profesjonalnej pomocy Twojemu podopiecznemu. Wśród problemów natury psychicznej u dzieci pojawiają się nieśmiałość, napady złości, kłopoty z koncentracją lub zaburzenia depresyjne. Empatyczni oraz wykwalifikowani specjaliści z naszego ośrodka pomogą Twojemu dziecku odzyskać psychiczną równowagę. Na początku przeprowadzamy konsultację psychologiczną, podczas której rozpoznajemy problem. Najpierw rozmawiamy z samym rodzicem i podejmujemy decyzję, co do dalszych działań terapeutycznych. Później zapraszamy do gabinetu dziecko, by zapoznać się z jego stanem emocjonalnym oraz aktualną sytuacją.

Profesjonalna pomoc psychologa rodzinnego niedaleko Zielonki

Podczas terapii jesteśmy w stałym kontakcie z rodzicem, a często również ze szkołą. Coraz więcej dzieci i nastolatków cierpi na różnego rodzaju psychiczne zaburzenia. Jakie objawy występujące u dziecka powinny zwrócić naszą uwagę? Zachowania agresywne, częste zamartwianie się, izolacja od rówieśników i wiele innych. Często pojawiają się także problemy somatyczne – bóle brzucha, głowy, kłucie w klatce piersiowej czy kołatanie serca. Pamiętaj, że korzystając z profesjonalnej pomocy psychologa młodzieżowego niedaleko Zielonki, dajesz szansę swojemu dziecku na odzyskanie wewnętrznej równowagi i spokoju.

Skuteczne metody leczenia przez psychologa blisko Zielonki

W trakcie terapii staramy się wypracować z pacjentem nowe sposoby radzenia sobie z problemami, a także zwiększyć kontrolę nad stresem i napięciem. Zapewniamy przyjazną oraz bezpieczną atmosferę i pełną dyskrecję. Skorzystaj z pomocy psychologa dla dzieci i młodzieży niedaleko Zielonki, jeżeli chcesz, by Twoje dziecko odzyskało radość życia. Zapewniamy pełną dyskrecję oraz profesjonalne, pełne wyrozumiałości podejście.

Aby umówić się na konsultację z psychologiem dziecięcym i młodzieżowym w pobliżu Zielonki, wystarczy skontaktować się telefonicznie, mailowo lub zarezerwować wizytę przez kalendarz on-line.

Na konsultację psychologiczną dzieci i młodzieży w gabinecie Spokój w Głowie możesz umówić się z:

Pomagamy pacjentom z wielu lokalizacji. Sprawdź:

jak rozwijać zainteresowania dziecka

Jak rozwijać zainteresowania dziecka?

Wielu rodziców zastanawia się, jak rozwijać zainteresowania dziecka. Jest to bardzo istotny aspekt, który ma duży wpływ …

jak odkleic dziecko od ekranu

Jak “odkleić” dziecko od ekranu?

Wraz z upowszechnieniem elektroniki i łatwiejszym dostępem do tabletów, telefonów, laptopów i telewizorów, coraz więcej …

złe oceny w szkole

Złe oceny w szkole

O tym, żeby dziecko dobrze się uczyło marzy wielu rodziców. Kiedy Twoja pociecha czerpie przyjemność z edukacji, a …