Psycholog rodzinny niedaleko Zielonki udzieli profesjonalnej pomocy Twojemu podopiecznemu. Wśród problemów natury psychicznej u dzieci pojawiają się nieśmiałość, napady złości, kłopoty z koncentracją lub zaburzenia depresyjne. Empatyczni oraz wykwalifikowani specjaliści z naszego ośrodka pomogą Twojemu dziecku odzyskać psychiczną równowagę. Na początku przeprowadzamy konsultację psychologiczną, podczas której rozpoznajemy problem. Najpierw rozmawiamy z samym rodzicem i podejmujemy decyzję, co do dalszych działań terapeutycznych. Później zapraszamy do gabinetu dziecko, by zapoznać się z jego stanem emocjonalnym oraz aktualną sytuacją.

Profesjonalna pomoc psychologa rodzinnego niedaleko Zielonki

Podczas terapii jesteśmy w stałym kontakcie z rodzicem, a często również ze szkołą. Coraz więcej dzieci i nastolatków cierpi na różnego rodzaju psychiczne zaburzenia. Jakie objawy występujące u dziecka powinny zwrócić naszą uwagę? Zachowania agresywne, częste zamartwianie się, izolacja od rówieśników i wiele innych. Często pojawiają się także problemy somatyczne – bóle brzucha, głowy, kłucie w klatce piersiowej czy kołatanie serca. Pamiętaj, że korzystając z profesjonalnej pomocy psychologa młodzieżowego niedaleko Zielonki, dajesz szansę swojemu dziecku na odzyskanie wewnętrznej równowagi i spokoju.

Skuteczne metody leczenia przez psychologa blisko Zielonki

W trakcie terapii staramy się wypracować z pacjentem nowe sposoby radzenia sobie z problemami, a także zwiększyć kontrolę nad stresem i napięciem. Zapewniamy przyjazną oraz bezpieczną atmosferę i pełną dyskrecję. Skorzystaj z pomocy psychologa dla dzieci i młodzieży niedaleko Zielonki, jeżeli chcesz, by Twoje dziecko odzyskało radość życia. Zapewniamy pełną dyskrecję oraz profesjonalne, pełne wyrozumiałości podejście.

Aby umówić się na konsultację z psychologiem dziecięcym i młodzieżowym w pobliżu Zielonki, wystarczy skontaktować się telefonicznie, mailowo lub zarezerwować wizytę przez kalendarz on-line.

Na konsultację psychologiczną dzieci i młodzieży w gabinecie Spokój w Głowie możesz umówić się z:

zespół FAS

Zespół FAS – co to jest? Objawy, leczenie

Spożywanie alkoholu w czasie ciąży ma różnorodny wpływ na rozwój dziecka – pod względem biologicznym, psychologicznym …

przyjaźń damsko-męska

Przyjaźń damsko-męska

Przyjaźń między mężczyznami i kobietami wciąż jest dla wielu osób nie do pomyślenia. To i tak przerodzi się w obustronną …

baby blues

Baby blues – co to? Jak sobie radzić?

Właśnie urodziłaś swoje piękne, wyczekiwane, zdrowe dziecko. Powinnaś się cieszyć, bo przecież szczęśliwa jest …